COLLAGEN 1000 Valentus Kolagen cud

Zdrowa skóra, włosy i paznokcie. Wszystko to zapewni Ci produkt Collagen1000. Aktywnie nawilża skórę i gwarantuje jej elastyczność, pielęgnuje chrząstki stawowe oraz wspomaga wytrzymałość kości.

Odżywia również paznokcie i dostarcza składników odżywczych włosom. Pomaga w spokojnym śnie i stymuluje produkcję kolagenu we własnym ciele.

 
Délka kůry
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Wybierz wariant
w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie Wybierz wariant
Kod: 45/1 T 45/2 T 45/3 T 45/1 M 45/2 M 45/3 M Wybierz wariant
Marka: Valentus
zł75,55 zł137,68 zł218,27 zł300,54 zł570,69 zł788,95 od zł75,55
Kategoria: PIELĘGNACJA SKÓRY I STAWÓW
Gwarancja: 2 lata
colagen 100 pl
Polecane
Gwarancja dostawy
Gwarancja dostawy
nieuszkodzony towar
Prezent za darmo
Prezent za darmo
Do każdego zamówienia
Ponad 2000 punktów sprzedaży w Polsce
Ponad 2000 punktów sprzedaży
W całej Polsce

Skład:  Substancje zawarte w  produkcie Collagen1000  są niezawodnym pomocnikiem w idealnym nawilżeniu skóry, mocnych paznokciach oraz pięknych i mocnych włosach. Naturalny skład zapewnia niezbędne odżywienie stawom i kościom, a także pomaga spokojnie spać. 

Kolagen morski Ten rodzaj kolagenu jest najbardziej odpowiedni dla ludzkiego organizmu. Dzięki swojemu składowi molekularnemu i właściwościom wchłania się kilkukrotnie lepiej niż inne rodzaje kolagenu. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i ścięgien, zwiększa elastyczność i jędrność skóry, a także wspomaga spokojny sen.

Biotyna, mało znana „witamina piękna” lub witamina H lub witamina B7, jest niezbędną witaminą, która pełni wiele funkcji w organizmie. Zaburza metabolizm cukrów, tłuszczów i aminokwasów. Jest ważny dla wytwarzania energii w organizmie i przetwarzania substancji odpadowych. Odgrywa również rolę w transporcie dwutlenku węgla i utrzymaniu stałego poziomu cukru we krwi. Wspomaga wzrost i zdrowie paznokci i włosów, przyczynia się do utrzymania dobrego samopoczucia psychicznego oraz prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego

Witamina D p przeciwdziała prawidłowej pracy mięśni, a także utrzymuje idealny poziom wapnia.

Witamina C p przeciwdziała tworzeniu się kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania kości, mięśni i skóry.

Dzięki zdolności wiązania wody kwas hialuronowy pomaga utrzymać nawilżenie skóry. Pomaga w utrzymaniu mocnych kości. Przeciwutleniacz.

Sposób użycia:  Zawartość torebki wymieszać w 400 ml wody.

Ostrzeżenie:  Nieodpowiednie dla wegan i wegetarian. W przypadku komplikacji zdrowotnych i stosowania leków, przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

 

Odkryj tajemnicę promiennej skóry, pięknych włosów i mocnych paznokci dzięki rewolucyjnemu produktowi Collagen1000! Kolagen, kluczowa białkowa substancja tworząca większość tkanek w naszym organizmie - od skóry, poprzez kości, chrząstki, mięśnie aż po ścięgna. To najpowszechniejsze białko w ludzkim ciele, pełniące kluczową rolę w utrzymaniu siły i elastyczności tkanek. Jednak w miarę starzenia się produkcja kolagenu w organizmie spada, co może prowadzić do powstawania zmarszczek, osłabienia włosów i paznokci, utraty elastyczności skóry oraz bólów stawów. Dlatego kolagen często jest stosowany jako suplement, który wspomaga poprawę stanu zdrowia skóry, włosów, paznokci i stawów.

Collagen1000 to Twój niezawodny przewodnik do piękna i zdrowia! Nasz produkt kryje w sobie wyjątkową moc kolagenu, który aktywnie nawilża skórę, nadaje jej elastyczność oraz pielęgnuje chrząstki stawowe, zapewniając swobodę ruchu. To jednak nie wszystko! Produkt Collagen1000 od firmy Valentus docenia także kości, paznokcie i włosy.

Niezwykłe cudowne działanie kolagenu - Collagen1000 od Valentus - zapiera dech w piersiach! Co czyni go tak wyjątkowym?

  • Wysoka zawartość Kolagenu: Collagen1000 jest bogaty w kolagen, który jest niezbędny dla zdrowej skóry, kości i tkanki łącznej. Jego regularne stosowanie wzmocni nie tylko Twoją skórę, włosy i paznokcie, ale także wpłynie korzystnie na zdrowie stawów i ścięgien.

  • Kolagen Morski: Collagen1000 zawiera kolagen morski, pozyskiwany z ryb i owoców morza. Jest to jeden z najczęściej stosowanych rodzajów kolagenu jako suplement. Kolagen morski jest powszechnie uważany za wysokiej jakości, ze względu na dużą zawartość ważnych aminokwasów dla organizmu. Pomaga w zmniejszeniu bólu stawów, poprawia elastyczność skóry i zwiększa gęstość włosów. Należy jednak zauważyć, że wyniki mogą się różnić w zależności od osoby, a konieczne są dalsze badania, aby potwierdzić działanie kolagenu morskiego.

  • Kwas Hialuronowy dla Młodszego Wyglądu: Collagen1000 od Valentus zawiera również kwas hialuronowy - pierwszorzędny wojownik przeciw zmarszczkom. Regularne stosowanie tego produktu sprawi, że będziesz wyglądać o wiele młodziej. Kwas hialuronowy wspomaga także stawy i pomaga w regeneracji tkanek.

  • Naturalne Minerały i Witaminy: W Collagen1000 znajdziesz również kwas cytrynowy, witaminę C, witaminę D, cynk, biotynę oraz miedź - wszystkie te naturalne składniki wpływają korzystnie na kondycję całego organizmu.

Nie zwlekaj, zmień swoje życie na lepsze już teraz! Collagen1000 od Valentus to Twój niezawodny towarzysz w drodze do piękna i zdrowia. Zainwestuj w siebie z pewnością i daj się ponieść magii kolagenu! Przed rozpoczęciem nowego schematu suplementacji zawsze skonsultuj się ze swoim lekarzem. Twoja podróż do piękna zaczyna się od Collagen1000!

 

 

Valentus Global jest wiodącą firmą zajmującą się stylem życia w zakresie wellness  

Valentus Global z dumą dostarcza wiodące na światowym rynku suplementy zdrowotne w branży wellness, które mają znaczący wpływ na dobre samopoczucie ludzi.

W Valentus Global jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów wykonanych z naturalnych składników, które poprawią i pozytywnie wpłyną na życie na całym świecie.

Valentus Global - Wzmacnianie życia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia

Jednym słowem Valentus Global jest rewolucyjny.  Nie tylko przepisujemy podręcznik marketingu sieciowego, ale jesteśmy zobowiązani zrobić to samo dla świata zdrowia i dobrego samopoczucia!

Z natury jesteśmy innowatorami.  Nie tylko jesteśmy zadowoleni z faktu, że opieramy się na sprawdzonych i zaufanych produktach, ale także stale dążymy do ulepszania i ulepszania naszych rozwiązań w zakresie kontroli wagi, zdrowia jelit, wsparcia odporności, pielęgnacji skóry i nie tylko.

Ale w Valentus Global wierzymy również, że prawdziwe dobre samopoczucie wykracza poza zdrowie fizyczne.  Stabilność finansowa jest tak ważnym czynnikiem we współczesnym życiu, a nasze bezpieczeństwo i komfort są nierozerwalnie związane z naszymi zasobami.

Nasz model marketingu relacji odzwierciedla nasze głębokie przekonanie, że dzięki odpowiednim produktom, narzędziom i wsparciu prawie każdy może wykorzystać swój talent i talent swoich powiązań społecznych do budowania zrównoważonego biznesu.  W naszym programie partnerskim każdego dnia pomagamy w tym tysiącom ludzi.

Więc chociaż na nowo definiujemy koncepcję równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, promując zdrowy styl życia jako istotną część satysfakcjonującego stylu życia, dlaczego nie pomóc nam również zmienić Twojej osobistej podróży.

Dołącz do nas w tej niezwykłej misji, ponieważ nadal pomagamy kształtować przyszłość zdrowia i dobrego samopoczucia, a także życie jednostek na całym świecie.

Odkryj zmianę, której szukałeś!

zacząć teraz

Z powrotem do sklepu