EUROPA JOE Valentus Kawa, dzięki której schudniesz

Kawa Europa Joe - Świetny pomocnik na rozruszanie metabolizmu . Może zmniejszać uczucie głodu i sprzyjać  spalaniu tłuszczu, który zostanie wykorzystany na energię pierwotną.
Naturalny skład  Europa Joe  może pomóc w utrzymaniu  prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Délka kůry
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
29.4.2024 29.4.2024 29.4.2024 29.4.2024 29.4.2024 29.4.2024 Wybierz wariant
w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie Wybierz wariant
Kod: 54/1 T 54/2 T 54/3 T 54/1 M 54/2 M 54/3 M Wybierz wariant
Marka: Valentus
zł77,07 zł140,44 zł222,64 zł306,56 zł582,12 zł804,76 od zł77,07
Europa pl
Polecane
Gwarancja dostawy
Gwarancja dostawy
nieuszkodzony towar
Prezent za darmo
Prezent za darmo
Do każdego zamówienia
Ponad 2000 punktów sprzedaży w Polsce
Ponad 2000 punktów sprzedaży
W całej Polsce

Skład:  Wyjątkowe połączenie 3 substancji aktywnych dodaje energii i przygotowuje na początek nowego dnia. Nie zawiera glutenu, glutaminianu ani innych substancji chemicznych. Odpowiedni również dla osób prowadzących wegański tryb życia. Zawartość kofeiny wynosi 100 mg.

Kofeina bezwodna zawiera „bezwodną” kofeinę, która jest wysoce skoncentrowaną kofeiną, która jest tłoczona na sucho z ziaren i liści kawy. Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza metabolizm. Wspiera czujność i aktywność mózgu.

L-tyrozyna jest aminokwasem, który organizm naturalnie wytwarza sam. Kiedy jednak człowiek jest zestresowany, pod presją, mało śpi lub jest chory, organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć L-tyrozyny, co skutkuje zmęczeniem, depresją lub obniżonym libido.

Pikolinian chromu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi, poprawia wykorzystanie węglowodanów w organizmie oraz zmniejsza ochotę na słodycze. Przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu. Poprawia krążenie krwi i pomaga w rekonwalescencji po zawale serca.

Sposób użycia:  Zmieszaj 1 torebkę z 250 ml ciepłej wody, możesz smakować jak zwykłą kawę (mleko roślinne, miód/cukier). Przestrzegaj reżimu picia. Produkt stosować maksymalnie 6 dni z rzędu z 1 dniem wolnym

Ostrzeżenie:  Produkt nieodpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących oraz osób wrażliwych na kofeinę. W przypadku komplikacji zdrowotnych i stosowania leków, przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i poza zasięgiem dzieci.

Valentus Global jest wiodącą firmą zajmującą się stylem życia w zakresie wellness  

Valentus Global z dumą dostarcza wiodące na światowym rynku suplementy zdrowotne w branży wellness, które mają znaczący wpływ na dobre samopoczucie ludzi.

W Valentus Global jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów wykonanych z naturalnych składników, które poprawią i pozytywnie wpłyną na życie na całym świecie.

Valentus Global - Wzmacnianie życia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia

Jednym słowem Valentus Global jest rewolucyjny.  Nie tylko przepisujemy podręcznik marketingu sieciowego, ale jesteśmy zobowiązani zrobić to samo dla świata zdrowia i dobrego samopoczucia!

Z natury jesteśmy innowatorami.  Nie tylko jesteśmy zadowoleni z faktu, że opieramy się na sprawdzonych i zaufanych produktach, ale także stale dążymy do ulepszania i ulepszania naszych rozwiązań w zakresie kontroli wagi, zdrowia jelit, wsparcia odporności, pielęgnacji skóry i nie tylko.

Ale w Valentus Global wierzymy również, że prawdziwe dobre samopoczucie wykracza poza zdrowie fizyczne.  Stabilność finansowa jest tak ważnym czynnikiem we współczesnym życiu, a nasze bezpieczeństwo i komfort są nierozerwalnie związane z naszymi zasobami.

Nasz model marketingu relacji odzwierciedla nasze głębokie przekonanie, że dzięki odpowiednim produktom, narzędziom i wsparciu prawie każdy może wykorzystać swój talent i talent swoich powiązań społecznych do budowania zrównoważonego biznesu.  W naszym programie partnerskim każdego dnia pomagamy w tym tysiącom ludzi.

Więc chociaż na nowo definiujemy koncepcję równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, promując zdrowy styl życia jako istotną część satysfakcjonującego stylu życia, dlaczego nie pomóc nam również zmienić Twojej osobistej podróży.

Dołącz do nas w tej niezwykłej misji, ponieważ nadal pomagamy kształtować przyszłość zdrowia i dobrego samopoczucia, a także życie jednostek na całym świecie.

Odkryj zmianę, której szukałeś!

zacząć teraz

Z powrotem do sklepu