HIBERNATE 8 Valentus jakość snu i utrata masy ciała w nocy

Wysokiej jakości sen jest niezbędnym składnikiem zdrowia organizmu i prawidłowego funkcjonowania wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Hibernate 8  redukuje stres i wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Wysoka zawartość przeciwutleniaczy zagwarantuje Ci długi i niezakłócony odpoczynek .

Délka kůry
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 Wybierz wariant
w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie Wybierz wariant
Kod: 57/1 T 57/2 T 57/3 T 57/1 M 57/2 M 57/3 M Wybierz wariant
Marka: Valentus
zł79,13 zł144,19 zł228,59 zł314,75 zł597,68 zł826,27 od zł79,13
hibernatepl
Polecane
Gwarancja dostawy
Gwarancja dostawy
nieuszkodzony towar
Prezent za darmo
Prezent za darmo
Do każdego zamówienia
Ponad 2000 punktów sprzedaży w Polsce
Ponad 2000 punktów sprzedaży
W całej Polsce

Skład: Wysokiej jakości sen jest również niezbędny do utrzymania naszego zdrowia. W jego trakcie nasz organizm ma możliwość regeneracji, odbudowy komórek i uzupełnienia odpowiedniej ilości energii. Aby wesprzeć te procesy, stworzono Hibernate8 z surowców najniższej jakości , których podstawą jest kolagen i inne ważne substancje wspierające jakość snu. 

Kolagen to białko będące podstawowym budulcem tkanki łącznej. Występuje głównie w więzadłach, chrząstkach, stawach, kościach i skórze. Wspiera jędrność skóry, wytrzymałość kości i stawów.

Ashwaghanda jest jedną z najczęściej używanych roślin w medycynie ajurwedyjskiej. Pomaga zmniejszyć niepokój, stres i zmęczenie. Wpływa więc korzystnie na zdrowie psychiczne, sprzyja dobremu zasypianiu i relaksowi oraz  działa antyoksydacyjnie.

Ekstrakt z pestek winogron należy do grupy naturalnych substancji zwanych flawonoidami - przeciwutleniaczami, które chronią komórki organizmu przed wolnymi rodnikami. Ze względu na swoje działanie cieszy się popularnością wśród osób, które chcą wzmocnić swoje zdrowie, a jednocześnie dążą do zrzucenia zbędnych kilogramów. Ekstrakt z pestek winogron dzięki swojej bardzo skutecznej zdolności do wzmacniania dobrego stanu naczyń krwionośnych może nie tylko zmniejszać ryzyko wystąpienia chorób serca i udaru mózgu, ale także wzmacniać słabe lub kruche naczynia włosowate oraz zwiększać przepływ krwi, szczególnie w kończynach.

Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu białek i glikogenu. Pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i reguluje aktywność hormonalną.

Sposób użycia:  Zawartość saszetki wymieszać z 500 ml wody i wypić przed snem.

Ostrzeżenie:  Nieodpowiednie dla kobiet w ciąży i karmiących, wegan i wegetarian. W przypadku komplikacji zdrowotnych i stosowania leków, przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Valentus Global jest wiodącą firmą zajmującą się stylem życia w zakresie wellness  

Valentus Global z dumą dostarcza wiodące na światowym rynku suplementy zdrowotne w branży wellness, które mają znaczący wpływ na dobre samopoczucie ludzi.

W Valentus Global jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów wykonanych z naturalnych składników, które poprawią i pozytywnie wpłyną na życie na całym świecie.

Valentus Global - Wzmacnianie życia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia

Jednym słowem Valentus Global jest rewolucyjny.  Nie tylko przepisujemy podręcznik marketingu sieciowego, ale jesteśmy zobowiązani zrobić to samo dla świata zdrowia i dobrego samopoczucia!

Z natury jesteśmy innowatorami.  Nie tylko jesteśmy zadowoleni z faktu, że opieramy się na sprawdzonych i zaufanych produktach, ale także stale dążymy do ulepszania i ulepszania naszych rozwiązań w zakresie kontroli wagi, zdrowia jelit, wsparcia odporności, pielęgnacji skóry i nie tylko.

Ale w Valentus Global wierzymy również, że prawdziwe dobre samopoczucie wykracza poza zdrowie fizyczne.  Stabilność finansowa jest tak ważnym czynnikiem we współczesnym życiu, a nasze bezpieczeństwo i komfort są nierozerwalnie związane z naszymi zasobami.

Nasz model marketingu relacji odzwierciedla nasze głębokie przekonanie, że dzięki odpowiednim produktom, narzędziom i wsparciu prawie każdy może wykorzystać swój talent i talent swoich powiązań społecznych do budowania zrównoważonego biznesu.  W naszym programie partnerskim każdego dnia pomagamy w tym tysiącom ludzi.

Więc chociaż na nowo definiujemy koncepcję równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, promując zdrowy styl życia jako istotną część satysfakcjonującego stylu życia, dlaczego nie pomóc nam również zmienić Twojej osobistej podróży.

Dołącz do nas w tej niezwykłej misji, ponieważ nadal pomagamy kształtować przyszłość zdrowia i dobrego samopoczucia, a także życie jednostek na całym świecie.

Odkryj zmianę, której szukałeś!

zacząć teraz

Z powrotem do sklepu