UTRATA TŁUSZCZU Z BRZUCHA JEST CZĘSTYM CELEM ODCHUDZANIA

Obrázek článku

Utrata tłuszczu z brzucha lub tłuszczu z brzucha jest częstym celem utraty wagi dzięki kawie valentus, którą osiągniesz znacznie lepiej.

Europa Joe Valentus tutaj 

Tłuszcz brzuszny jest szczególnie szkodliwy. Badania sugerują silny związek z chorobami, takimi jak cukrzyca typu 2 i choroby serca (1 Zaufane źródło).

Z tego powodu utrata tego tłuszczu może przynieść znaczące korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Możesz zmierzyć swój brzuch, mierząc obwód talii za pomocą taśmy mierniczej. Pomiary powyżej 40 cali (102 cm) u mężczyzn i 35 cali (88 cm) u kobiet są znane jako otyłość brzuszna. Niektóre strategie odchudzania mogą skupiać się bardziej na tłuszczu w okolicy brzucha niż na innych obszarach ciała.

 

Oto 6 opartych na dowodach sposobów na utratę tłuszczu z brzucha. 

Unikaj cukru i słodzonych napojów

Nadmierne spożycie cukru może  być głównym czynnikiem powodującym nadmiar tłuszczu z brzucha i wątroby. Jest to
szczególnie prawdziwe w przypadku słodzonych napojów, takich jak napoje bezalkoholowe.

Jedz więcej białka Spożywanie wystarczającej ilości białka może  przyspieszyć metabolizm i zmniejszyć poziom głodu, co czyni go bardzo skutecznym sposobem  na utratę wagi. Kilka badań sugeruje, że białko jest szczególnie skuteczne w zwalczaniu tłuszczu z brzucha.
 

  
Jedz mniej węglowodanów Badania wykazały, że  ograniczenie węglowodanów jest szczególnie skuteczne w usuwaniu tłuszczu z okolic brzucha , narządów i wątroby.
 

 
Jedz pokarmy bogate w błonnik Istnieją dowody na to, że  błonnik rozpuszczalny może pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha. Powinno to spowodować znaczną poprawę zdrowia metabolicznego i zmniejszyć ryzyko niektórych chorób.
 

Regularne ćwiczenia Ćwiczenia mogą być bardzo  skuteczne w redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha i zapewniają wiele innych korzyści zdrowotnych.
 

Śledź spożycie żywności Większość ludzi wie, że to, co jesz, jest ważne, ale wielu nie wie dokładnie, co je.  Śledzenie spożycia żywności nie oznacza, że ​​musisz ważyć i mierzyć wszystko, co jesz. Śledzenie dochodów od czasu do czasu przez kilka dni z rzędu może pomóc Ci uświadomić sobie najważniejsze obszary wymagające zmian.

 

kATERGORIE REDUKCE HMOTNOSTI

Z powrotem do sklepu