KIEDY FACET SCHUDNIE

Przynajmniej dwa razy w tygodniu chodzisz na siłownię.

Po prostu wypijasz kilka piw i jesz fast foody tu i tam. Myślisz, że jesz rozsądne porcje, ale po prostu nie możesz stracić piwnego brzucha. Dzisiaj wyjaśnimy odchudzanie dla mężczyzn, które pomoże Ci stracić tłuszcz z brzucha.

Záhlaví blogu 1200x600  px (2)

Utrata masy ciała u mężczyzn jest taka sama jak utrata masy u kobiet. Musisz przyjmować mniej kalorii niż organizm potrzebuje do utrzymania aktualnej wagi. Na koniec dnia musisz wziąć pod uwagę tylko dwie rzeczy.

Najpierw musisz się zastanowić, ile kalorii będziesz spożywać w danym okresie. Po drugie, musisz wziąć pod uwagę, ile kalorii spalasz w danym okresie.

Najłatwiejszą zmianą, jaką możesz wprowadzić do swojej diety, aby stracić tłuszcz z brzucha, jest spożywanie wystarczającej ilości białka. Jest kilka powodów. Zwiększenie spożycia białka zwiększa uczucie sytości. W większości przypadków, jeśli nie jesteś głodny, nie będziesz jadł. 

Záhlaví blogu 1200x600  px

Zatem zwiększenie uczucia sytości może prowadzić do bezwysiłkowej utraty wagi.

Co więcej, spożywanie wystarczającej ilości białka w ciągu dnia zapewnia utrzymanie aktywnej metabolicznie masy nawet przy deficycie kalorycznym. Jeśli doprowadzisz mięśnie do upadku poprzez trening oporowy, możesz nawet budować mięśnie, spalając tłuszcz z brzucha, jedząc wystarczającą ilość białka. 

Biodostępne źródła białka obejmują rośliny strączkowe, produkty mleczne, dziczyznę, jaja i chude owoce morza.

 
 
Europa pltropicla PLCokoláda Pl

 

Z powrotem do sklepu